-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RodeCaster Video Core - Konsola do produkcji video i audio
Symbol:
Video Core
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 698813019045 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Youtube |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Twitter/X |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Twitch |
| Obsługiwane platformy streamingowe | Własny serwer |
| Obsługiwane platformy streamingowe | |
| Typ produktu | Kontroler studyjny |
| Obsługiwane formaty obrazu | JPG |
| Obsługiwane formaty obrazu | PNG |
| Ethernet | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 45,5 mm |
| Szerokość produktu | 239 mm |
| Waga produktu | 705 g |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | RØDECaster Video Core x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zakres częstotliwości wejść mikrofonowych | 20Hz - 20kHz |
| Zakres wzmocnienia przedwzmacniacza | 0 - 76dB |
| Efekty dźwiękowe | Korektor |
| Efekty dźwiękowe | Aural Exciter™ |
| Efekty dźwiękowe | De-esser |
| Efekty dźwiękowe | Filtr górnoprzepustowy |
| Efekty dźwiękowe | Compressor |
| Efekty dźwiękowe | Panning |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Bramka szumów |
| Efekty dźwiękowe | Big Bottom™ |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Złącza Ethernet LAN | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 6 |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Kensington Lock | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Napięcie zasilania | 20 V |
| Natężenie | 2.25 A |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Źródło zasilania | USB-C PD |
| Szerokość | 277mm |
| Długość | 153mm |
| Wysokość | 130mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią.
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
