-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający iRobot Roomba j9 (j915840) (WYPRZEDAŻ)
Symbol:
j915840
Produkt używany, poserwisowy. Widoczne znaczne ślady użytkowania, liczne rysy i otarcia na obudowie. Robot sprawny z kompletem wyposażenia. Opakowanie zastępcze.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5060944995560 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 180 min |
| Szerokość produktu | 338 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Głębokość produktu | 339 mm |
| Mycie na mokro | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Automatyczne przekierowanie | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 146mm |
| Wysokość | 435mm |
