-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający Dreame L10s Pro Gen3 (biały)
Symbol:
RLL42SDA-G3
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6978515253720 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Filtr | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Samoczyszczący | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Typ filtra | HEPA |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 155 min |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Moc ssania | 13000 Pa |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,47 l |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
| Zawartość opakowania | Podkładka do mopa x 2 |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka główna x 1 |
| Zawartość opakowania | Pojemnik na kurz x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona szczotki głównej x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Ściereczki do mopowania x 2 |
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja dokująca x 1 |
| Szerokość | 452mm |
| Długość | 414mm |
| Wysokość | 146mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci.
• Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy.
• Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
