-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot kuchenny KitchenAid 5KSM175PSECU 300W 4,8L Grafitowy
Symbol:
5KSM175PSECU
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5413184120641 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Mikser stojący |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 10 |
| Funkcje miksera | Zagniatanie, miksowanie, mieszanie |
| Nazwa koloru | CONTOUR SILVER |
| Obroty planetarne | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Długość przewodu | 1,45 m |
| Części wodoodporne | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Szybkość obrotowa | 220 RPM |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Pojemność miski | 4,8 l |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 300 W |
| Waga produktu | 11 kg |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 273 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Szerokość opakowania | 406 mm |
| Wysokość opakowania | 413 mm |
| Trzepak płaski | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 426mm |
| Długość | 432mm |
| Wysokość | 289mm |
