-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot koszący 18V FREELEXO SMART 750 3413811 EINHELL
Symbol:
3413811
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006825665543 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Poziom mocy dźwięku | 57 dB |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Model | Robot koszący |
| Tryb ECO | Tak |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Srebrny |
| System koszenia | Ostrza obrotowe |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Maksymalne nachylenie | 35% |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 750 m² |
| Możliwość pracy wielostrefowej | Tak |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Czujnik uderzenia | Tak |
| Czujnik uniesienia | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga produktu | 13,8 kg |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Ładowarka | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 700mm |
| Wysokość | 430mm |
