-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock Qrevo Curv 2 FlowX Saug-/Wischroboter Wischsystem Absaugstation weiß
Symbol:
HO01-01Y
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905905154 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Moc silnika | 65 W |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Napięcie wejściowe AC | 120 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
| Czas pracy | 228 min |
| Wysokość produktu | 119 mm |
| Średnica | 35,3 cm |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 450 x 450 x 450 mm |
| Masa stacji bazowej | 9,6 kg |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Wi-Fi | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| System filtracji HEPA | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Posadzki | Dywan |
| Posadzki | Podłoga |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 2,5 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę (odkurzacz) | 3 l |
| Pojemność zbiornika czystej wody (odkurzacz) | 0.102 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Programy do odkurzaczy | Automatyczna |
| Technologia rozplątywania włosów | Tak |
| Pojemność zbiornika czystej wody (stacja) | 4 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,324 l |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Funkcje aplikacji | Szybkie mapowanie |
| Podnoszona mopująca ściereczka | Tak |
| Certyfikaty | CE / FCC |
| Wysokość opakowania | 522 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,9 kg |
| Szerokość opakowania | 569 mm |
| Głębokość opakowania | 507 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Szerokość | 598mm |
| Długość | 601mm |
| Wysokość | 598mm |
