-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rivacase VA1084 bank mocy Litowo-polimerowy (LiPo) 40000 mAh Czarny
Symbol:
O4260709014050
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260709014050 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność ładowarki | Laptop/netbook |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3,25 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 65 W |
| Napięcie | 5 - 20 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Moc wyjściowa portu 2 | 65 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 18 W |
| Prąd wejściowy | 2 - 3.25 A |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3,25 A |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 3 A |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 53 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie USB | Tak |
| Pojemność baterii | 148 Wh |
| Pojemność baterii | 40000 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 200mm |
