-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ricoh Toner SP C252E HC 407718 Magenta
Symbol:
Ricoh 407718
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4961311896903 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Ricoh: SP C262SFNW, SP C262DNW |
| Szerokość | 414mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 187mm |
