-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ricoh ScanSnap iX2400 Skaner ADF 600 x 600 DPI A4 Biały
Symbol:
575982
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4939761316524 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 13 W |
| Tryb usypiania | Tak |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 292 mm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Wysokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 161 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Typ przetwornika obrazu | Dual CIS |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 100 ark. |
| Prędkość skanowania ADF (cz/b, A4) | 45 stron/min |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Skanowanie w kolorze | Tak |
| Maksymalny format skanowania | 216 x 316 mm |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| List | Tak |
| Wykrywanie sklejonych stron | Tak |
| Rozmiary seri A ISO (A0...A9) | A6 |
| Rozmiary seri A ISO (A0...A9) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0...A9) | A5 |
| Obsługiwane nośniki skanowania | Post Card(JPN) |
| Obsługiwane nośniki skanowania | Karta biznesowa |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Kancelaryjny | Tak |
| Gramatura podajnika papieru | 40 - 209 g/m² |
| Rozmiary seri B ISO (B0...B9) | B5 |
| Rozmiary seri B ISO (B0...B9) | B4 |
| Rozmiary seri B ISO (B0...B9) | B6 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 248mm |
| Długość | 378mm |
| Wysokość | 292mm |
