-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ricoh SP C310HE kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol:
407637
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4961311893933 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Ricoh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | SPC320DN / SPC231SF/SPC232SF/SPC311N/312DN/SPC231N/SPC232DN/242DN |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 412mm |
| Wysokość | 110mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wyrzucać zużytych tonerów do zwykłego śmietnika.
• Unikać wdychania pyłu tonera.
