-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Repeater PoE Hikvision DS-3E0505P-E/R
Symbol:
69602
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936422154578 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Repeater PoE Hikvision DS-3E0505P-E/R
Model: DS-3E0505P-E/R
Najważniejsze cechy
- Gigabitowy Repeater PoE
- 5 × port PoE RJ45 10/100/1000 Mb/s
- Port 5 (PoE IN): Zgodność z IEEE 802.3af/at/bt
- Porty od 1 do 4 (PoE OUT): Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at, całkowity budżet mocy PoE 60 W
- ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV dla portów PoE
- Zarządzanie zasilaniem PoE
- Gigabitowy dostęp do sieci
- Przekazywanie z prędkością łącza z architekturą nieblokującą
- Tryb przekazywania Store-and-forward.
- Wytrzymała metalowa obudowa o wysokiej odporności
- Bez wentylatorowa konstrukcja o wysokiej niezawodności
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-3E0505P-E/R |
| Obudowa | Materiał metalowy |
| Waga netto | 0.25 kg (0,55 lb) |
| Waga brutto | 0.50 kg (1,10 lb) |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 105.00 mm × 27,6 mm × 83,1 mm (4,13'' × 1,08'' × 3,27'') |
| Temperatura robocza | 0 °C do 40 °C (32 °F do 104 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 °C do 85 °C (-40 °F do 185 °F) |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wilgotność względna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Zasilanie | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt Zasilacz Hi-PoE |
| Typ montażu | Na biurko, na ścianę |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | 6 kV |
| Parametry sieci | |
| Porty | 4 × gigabitowy port PoE (wyjście), 1 × gigabitowy port PoE (wejście) |
| Tabela adresów MAC | 2 K |
| Wydajność przełączania | 10 Gb/s |
| Szybkość przekazywania pakietów | 7.44 Mp/s |
| Wewnętrzna pamięć podręczna | 1 Mb |
| Zasilanie PoE | |
| Standard PoE | IEEE 802.3af; IEEE 802.3at |
| Power pin PoE | Zasilanie 8-pinowe: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Port PoE | Wyjście PoE: Porty 1 do 4; Wejście PoE: Port 5 |
| Maks. Zasilanie portu | 30 W |
| Budżet mocy PoE | 60 W |
| Zatwierdzenie | |
| EMC | CE-EMC (EN 55032: 2015+A11: 2020, EN IEC 61000-3-2: 2019, EN 61000-3-3: 2013+A1: 2019, EN 50130-4: 2011+A1: 2014, EN 55035: 2017+A11: 2020) |
| Bezpieczeństwo | CB (AMD1:2009, AMD2:2013, IEC 62368-1: 2014 (wydanie drugie), CE-LVD (EN 62368-1: 2014+A11: 2017) |
| Badanie biochemiczne | CE-RoHS (201165EU); WEEE (201219EU); Zasięg (rozporządzenie (WE) nr 19072006) |
Dane producenta
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Osoba odpowiedzialna
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
