-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Repeater PoE Hikvision DS-3E0503DP-E/R
Symbol:
56625
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942160472942 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Repeater PoE Hikvision DS-3E0503DP-E/R
Model: DS-3E0503DP-E/R
Najważniejsze cechy
- Gigabitowy Repeater PoE
- 1 × port Gigabit PoE IN i 2 × port Gigabit PoE OUT
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af/at
- Moc wyjściowa PoE do 30 W dla całego urządzenia
- Rozszerzenie PoE dla większej odległości transmisji i zasilania
- Plug and play, nie wymaga konfiguracji
- Instalacja na komputerze stacjonarnym
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-3E0503DP-E/R |
| Obudowa | Materiał z tworzywa sztucznego, konstrukcja bez wentylatora |
| Waga netto | 0.058 kg (0,128 lb) |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 88.0 mm × 22,0 mm × 58,0 mm (3,46'' × 0,87'' × 2,28'') |
| Temperatura robocza | 0 °C do 40 °C (32 °F do 104 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 °C do 85 °C (-40 °F do 185 °F) |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wilgotność względna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Maks. Pobór mocy | 1.9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | ≤1.55W |
| Typ montażu | Montowany na biurku |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | 2 kV |
| Parametry sieci | |
| Porty | 1 × port Gigabit PoE IN i 2 × port Gigabit PoE OUT |
| Tabela adresów MAC | 2 K |
| Wydajność przełączania | 6 Gb/s |
| Szybkość przekazywania pakietów | 4.46 Mp/s |
| Wewnętrzna pamięć podręczna | 1 Mb |
| Zasilanie PoE | |
| Standard PoE | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Port PoE | PoE: Porty od 1 do 3 |
| Maks. Zasilanie portu | 30 W |
| Budżet mocy PoE | 30W |
| Zatwierdzenie | |
| EMC | CE-EMC (EN 55032: 2015+A11: 2020, EN IEC 61000-3-2: 2019, EN 61000-3-3: 2013+A1: 2019, EN 50130-4: 2011+A1: 2014, EN 55035: 2017+A11: 2020) |
| Bezpieczeństwo | UL (UL 62368-1); CB (IEC 62368-1:2014); CE-LVD (EN 62368-1:2014+A11:2029) |
| Badanie biochemiczne | CE-RoHS (2011/65/UE); WEEE (2012/19/UE); Reach (rozporządzenie (WE) nr 1907/2018) |
Dane producenta
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Osoba odpowiedzialna
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com
