Raidsonic | Obudowa pamięci masowej | IB-200T-C3 | Dysk twardy | Dysk półprzewodnikowy | 2,5" | SATA 6 Gb/s | USB 3.2 (Gen 1)
Symbol: IB-200T-C3
88.00
szt.
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Odbiór w punkcie DPD Pickup 12.99
Zostaw telefon
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
26.00 mm
Package features / Gross height (mm):
200.00 mm
Package features / Gross width (mm):
100.00 mm