-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rackmount IT Rackmount Cisco Meraki for
Symbol:
20800275000
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8720297441677 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Model | Wspornik montażowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Certyfikaty | RoHS |
| Kompatybilność | MX68 MX68CW MX68W MX75 |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 874 g |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 120mm |
