-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RODE XLR6M-R kabel audio 6 m XLR Czerwony
Symbol:
O698813010196
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0698813010196 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | XLR |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 6 m |
| Złączka 2 | XLR |
| Waga produktu | 355 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 211mm |
| Długość | 43mm |
| Wysokość | 176mm |
