-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RODE VideoMic Rycote - Mikrofon do kamery
Symbol:
VIDEOMIC RYCOTE
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0698813002900 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Zużycie energii | 5 mA |
| Zasilane przez USB | Nie |
| Napięcie pracy | 9 V |
| Waga mikrofonu | 176 g |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 256 x 65 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 295mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
