-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RODE VESA Mount - regulowany system mocowania
Symbol:
VESAMOUNT
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0698813009794 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność | Urządzenia zgodne ze standardem VESA |
| Maksymalny udźwig | 2,5 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Zawartość opakowania | Klucz imbusowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt x 1 |
| Zawartość opakowania | Śruba x 4 |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Stojak |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 163mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia dla każdego poziomu.
• Upewnij się, że statyw jest prawidłowo zmontowany przed użyciem.
• Trzymaj z dala od małych dzieci ze względu na ryzyko przewrócenia.
