-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RODE Tripod 2 - Stojak mini tripod
Symbol:
TRIPOD 2
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0698813007103 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalny udźwig | 2 kg |
| Typ montażu | 1/4", 3/8" |
| Przeznaczenie | Smartfon/aparat cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość nóg | 3 |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 85mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Upewnij się, że statyw jest prawidłowo zmontowany przed użyciem.
• Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia dla każdego poziomu.
• Trzymaj z dala od małych dzieci ze względu na ryzyko przewrócenia.
