-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RODE NTH-100m - profesjonalne słuchawki zamknięte z mikrofonem RODE NTH-MIC
Symbol:
NTH-100
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0698813010424 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 350 g |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stosunek sygnału do szumu | 67 dB |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Tryb gry | Tak |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 123 dB |
| Ilość | 7 |
| Adaptery audio dołączone | 3ˌ5 mm |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | Audio |
| Walizka | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 2000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 38 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Maksymalna moc wejścia | 1700 mW |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 35000 Hz |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 258mm |
| Długość | 114mm |
| Wysokość | 207mm |
