-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
RODE Charge Case+ - Etui ładujące dla Wireless GO 3
Symbol:
Charge Case+
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 698813015221 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kompatybilność z marką | Rode |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pojemność baterii | 4200 mAh |
| Kompatybilność | Wireless GO 3 |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Długość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szerokość | 123mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 105mm |
