-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
REJESTRATOR IP DAHUA NVR4108HS-8P-4KS3
Symbol:
46181
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6923172573827 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| SMD Plus | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 72 W |
| Prąd wyjściowy | 1,8 A |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 25,5 W |
| Napięcie operacyjne | 53 V |
| Wysokość produktu | 47,6 mm |
| Wysokość opakowania | 119 mm |
| Głębokość opakowania | 311 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 232,5 mm |
| Waga produktu | 920 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,05 kg |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 93% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome; IE9 or later; Firefox |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Kodeki audio | PCM; G711A; G711U; G726 |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 μ-law |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Tryb odtwarzania | Pauza, Play, Zatrzymać |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Przepustowość wyjściowa | 80 Mbit/s |
| Wejścia kanałów wideo | 8 kan. |
| Przepustowość wejściowa | 160 Mbit/s |
| Multi-screen | Tak |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Sterowniki wideo | Smart H.265; H.265; Smart H.264; H.264 |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Obsługa PoE | Tak |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Interfejs HDD | SATA |
| Szerokość | 374mm |
| Długość | 311mm |
| Wysokość | 119mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Urządzenie powinno być zainstalowane przez wykwalifikowanego specjalistę.
• Nie narażaj urządzenia na wilgoć ani ekstremalne temperatury.
• Produkt musi być odpowiednio utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektroniki.
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
