-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Qoltec Przełącznik sieciowy SWITCH Gigabit Ethernet PoE | 16x RJ45 | 2x RJ45 Uplink | 2x SFP | 1000Mb/s
Symbol:
52292
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901878522920 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 1,72 kg |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Maksymalna przepustowość portów | 20Gb/s |
| Szybkość przesyłu (max) | Uplink: 1000Mb/s, SFP: 1000Mb/s, PoE: 10/100/1000Mb/s |
| Standard PoE | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3af |
| Interfejs | 16xRJ45, 2xSFP 2xRJ45 Uplink |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 80mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.
Dane producenta
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl
