-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
PureLink Vuelogic - Podstawka dokująca - DS100 (VL-DS100)
Symbol:
100458792
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4251364737521 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 880 g |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0/2.1 |
| Mikrofon | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176100000 |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 226mm |
| Wysokość | 73mm |
