-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przemysłowy switch TRENDnet Hardened Industrial
Symbol:
TI-F11SFP
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931160369 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 152 g |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Konwerter interfejsu wyjściowego | 1000Base-T |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pół-dupleks |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Maksymalny dystans transferu | 80000 m |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 510304 h |
| Rozmiar bufora | 1024 KB |
| Liczba portów | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zasilanie | 12 - 56 VDC / 18 - 36 VAC |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
