-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przemysłowy przełącznik FE LevelOne 5-portowy + DIN 100Mbps
Symbol:
2167919
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867181591 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Działanie |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pobór mocy (max) | 4,3 W |
| Szerokość produktu | 26 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-FX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1677802 h |
| Głębokość opakowania | 79 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 460 g |
| Wysokość opakowania | 221 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Store-and-forward | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 2048 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,384 MB |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148810 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
