-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik TRENDnet 28 portów zarządzalny Gbit PoE+ 370W WebSmart 19"
Symbol:
3752683
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931161182 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Materiał obudowy | Niskociśnieniowy liniowy PE o niskiej gęstości(LLDPE) |
| Układ | 1U |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 30 W |
| Pobór mocy (max) | 446 W |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 3,92 kg |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | VLAN Identifier ( VLAN ID) |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 277,604 h |
| System operacyjny | Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Windows® 2003/2008 Server |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Liczba portów SFP Combo | 4 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Prędkość przekazywania | 41,7 Mpps |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 24 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Tablica adresów MAC (multicast) | 256 wejścia |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Windows® 2003/2008 Server
