-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik TRENDnet 16 portów Gbit 19" metalowy
Symbol:
1079960
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0710931610239 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 7,2 W |
| Napięcie | 10-240 V |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | CSMA /CD, Star |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 440 x 140 x 45 mm |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2 Gbit/s |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Szybkość transmisji danych | 10, 20, 100, 200, 2000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
