-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne WebSmart/GB PoE 28-portowy 19" 375W 1Gbps
Symbol:
GEP-2841
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867228159 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | 1U |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Pobór mocy (max) | 400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Waga produktu | 2,34 kg |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Obsługa 10G | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bez wiatraka | Nie |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 4,1 MB |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Wysokość opakowania | 93 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 299 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 26 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 24 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 375 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15,4 W |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
