-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne TURING Industrial Gb/L3 Managed PoE 240W 1Gbps
Symbol:
324008
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867202654 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Bezpieczeństwo | UL, CB |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | System |
| Diody LED | Status |
| Diody LED | Pierścień |
| Diody LED | Alarm |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Kolor produktu | Szary |
| Napięcie wejściowe DC | 48 - 57 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Pobór mocy (max) | 239,2 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Funkcje DHCP | DHCP relay |
| Funkcje DHCP | DHCP server |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Tunelowanie BPDU | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Ochrona root | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Emisja ciepła | 816,18 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | MAC address-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | IP subnet-based VLAN |
| Obsługa 10G | Nie |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ah |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ag |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Telnet | Tak |
| sFlow | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 476206 h |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Głębokość opakowania | 207 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP, Web, Telnet, SSH |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,4 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 445 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 220 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 0,5 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 24 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 17,856 Mpps |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 240 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
