-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne Industrial GB 6-portowy/IP30+DIN 1Gbps
Symbol:
IES-0600
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867224250 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Częstotliwość przełączania |
| Napięcie | 5 - 56 V |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 4 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 1 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Store-and-forward | Tak |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148000 pps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 12 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 1024 wejścia |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Pamięci bufora pakietów | 1 MB |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
