-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne Industrial FE PoE+ 8-portowy/IP30 120W 100Mbps
Symbol:
IFP-0801
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867196663 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Bezpieczeństwo | IEC EN60950-1 |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Status |
| Diody LED | Link |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Pobór mocy | 5,76 W |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 525 g |
| Głębokość produktu | 36,2 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 510304 h |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Listwa dołączona | Tak |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| W zestawie szyna DIN | Tak |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 730 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 12 |
| Blokowanie portu terminala | Tak |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 570 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,6 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 16 szt. |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,6 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 1 MB |
| Store-and-forward | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zakres napięcia | 44 - 56 V |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 126 W |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
