-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne Hilbt Industr. PoE+ 5-portowy 60W 1Gbps
Symbol:
458007
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867236154 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Warstwy na palecie (powietrze) | 16 szt. |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Link |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Wsparcie wentylatorów nadmiarowych | Tak |
| Pobór mocy | 68 W |
| Napięcie wejściowe DC | 44 - 57 V |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | 4 kV |
| Źródło zasilania | DC/PoE |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 38,5 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| IGMP snooping | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Priority queuing (PQ) |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Emisja ciepła | 23,88 BTU/h |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Pełny dupleks | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Liczba VLANs | 32 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Port-based VLAN |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Półdupleks | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 43800 h |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Bez wiatraka | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 2 MB |
| W zestawie szyna DIN | Tak |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Listwa dołączona | Tak |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 5 |
| Ilość portów przyłączeniowych | 1 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 34 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Wysokość brutto palety | 154,4 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 395 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517620090 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 24 kg |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 7,44 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
