-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne Hilbt GB/SL 16-portowy 10" 1Gbps
Symbol:
428990
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867229989 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Pobór mocy | 6 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 838 g |
| IGMP snooping | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Emisja ciepła | 35,8 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Dublowanie portów | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 32 |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Półdupleks | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 43800 h |
| Bez wiatraka | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 2 MB |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Głębokość opakowania | 257 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Szerokość opakowania | 285 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 16 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 32 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 23808 Mpps |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
