-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne GB PoE+ 6-portowy 65 W 10 Gb/s
Symbol:
492307
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867238042 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Link |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe DC | 52 V |
| Pobór mocy | 2 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 1.25 A |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Szerokość produktu | 131 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Pełny dupleks | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500,10000 Mbit/s |
| Bez wiatraka | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 300000 h |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 1 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 5 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 15000 |
| Prędkość przekazywania | 44 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 35 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 15000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 8 MB |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 65 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 4 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
