-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne GB PoE+ 5-portowy 19" 115W 1Gbps
Symbol:
GEP-0521
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867185742 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 120 W |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Pełny dupleks | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Rozmiar bufora | 104 KB |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 232 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Nie |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148000 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 8000 |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Store-and-forward | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 140 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
