-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne GB PoE+ 12-portowy 19" 150W 1Gbps
Symbol:
GEP-1221
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867227978 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy | 10 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Obsługa 10G | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 MB |
| Bez wiatraka | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 10 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 10 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wielkość tabeli adresów | 4000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 22 Gbit/s |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 150 W |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
