-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne GB 52-portowy 19" 10 Gb/s
Symbol:
428993
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867230961 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Link |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 48 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 3,39 kg |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Emisja ciepła | 163,8 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Obsługa 10G | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Bez wiatraka | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Wysokość opakowania | 93 mm |
| Szerokość opakowania | 515 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 4 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 48 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 16 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 176 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
