-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne GB 5-portowy 2,5 Gb/s
Symbol:
471795
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867237793 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wysokość palety (powietrze) | 148,2 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 12 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Link |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wejściowy | 0.4 A |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Szerokość produktu | 175,5 mm |
| Waga produktu | 476,7 g |
| Głębokość produktu | 105,3 mm |
| Wysokość produktu | 27,3 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 2500BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Bez wiatraka | Tak |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 614,4 g |
| Wysokość opakowania | 82 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 5 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 605 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 440 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 851762 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 33 kg |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 15000 |
| Prędkość przekazywania | 18,6 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 4 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 25 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
