-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne GB 5-portowy 1xSFP 1Gbps
Symbol:
GEU-0521
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867173480 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Link |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 90 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość slotów Modułu SFP | 1 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 4 |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Pamięci bufora pakietów | 1 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 4000 wejścia |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Store-and-forward | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Obsługa PoE | Nie |
| Odległość transmisji (maksymalna) | 0,55 km |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE‑LX |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE‑SX |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
