-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE PoE+ 8-portowy 65W 100Mbps
Symbol:
FEP-0812
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867165072 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Pobór mocy | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar bufora | 64 KB |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,6 Gbit/s |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Wielkość tabeli adresów | 1024 wejścia |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148000 pps |
| Prędkość przekazywania | 0,1488 Mpps |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 65 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Tablica adresów MAC (multicast) | 1000 wejścia |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
