-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE PoE+ 6-portowy 60W 100Mbps
Symbol:
FEP-0631
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867225851 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Wysokość palety netto | 150 cm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Link |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Prąd wejściowy | 1.25 A |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 48 - 57 V |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Obsługa 10G | Nie |
| Bez wiatraka | Tak |
| Szerokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Wysokość opakowania | 202 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 4 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Pamięci bufora pakietów | 0,448 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 4 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Odległość transmisji (maksymalna) | 0,25 km |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
