-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE PoE+ 34-portowy 19" 250W 1Gbps
Symbol:
52088703
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867203248 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Uplink |
| Diody LED | LAN |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat3 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługiwane typy kabli | Cat4 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Pełny dupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 74000 h |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Głębokość opakowania | 534 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 32 |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 32 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 2 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 555 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,8 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 510 mm |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 16000 |
| Wielkość tabeli adresów | 32000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10,4 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 8 MB |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 32 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 250 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
