-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE PoE+ 28-portowy 19" 390W 1Gbps
Symbol:
FGP-2831
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867223925 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wysokość palety netto | 140,4 cm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Układ | 1U |
| Diody LED | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | 6 kV |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Głębokość produktu | 442 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1af |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 28 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 2 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 24 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15,4 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 390 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 30 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Odległość transmisji (maksymalna) | 0,25 km |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
