-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE PoE+ 26-portowy 19" 150W 1Gbps
Symbol:
325199
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867202791 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | Uplink |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat7 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat3 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługiwane typy kabli | Cat4 |
| Obsługa 10G | Nie |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Wysokość opakowania | 540 mm |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 26 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 2 |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 24 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 18 kg |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 510 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 555 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 8,8 Gbit/s |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Wielkość tabeli adresów | 4000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,512 MB |
| Zakres przekazywania pakietów (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 150 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 24 |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
