-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE PoE+ 10-portowy/IP30 120W 1Gbps
Symbol:
FGP-1031
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867228166 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Działanie |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Pobór mocy | 5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 790 g |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 75 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Obsługa 10G | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100,1000 Mbit/s |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 5000 h |
| Głębokość opakowania | 217 mm |
| Szerokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,14 kg |
| Wysokość opakowania | 67 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 10 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 2 |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 8 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
