-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE 5-portowy 1xSC MM 100Mbps
Symbol:
FEU-0511
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867174838 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Link |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Prąd wyjściowy | 2,5 A |
| Pobór mocy (max) | 6 W |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 90 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-FX |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 200 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar bufora | 384 KB |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 4 |
| Liczba portów | 1 |
| Złącze światłowodowe | ST |
| Złącze światłowodowe | SC |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Wielkość tabeli adresów | 1024 wejścia |
| Zakres przekazywania pakietów (100 Mbps) | 148800 pps |
| Zakres przekazywania pakietów (10 Mbps) | 14880 pps |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
| Rodzaj światłowodu | Multifunkcyjny |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 100BASE-FX |
| Odległość transmisji (maksymalna) | 2 km |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
