-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne FE 24-portowy 19" 100Mbps
Symbol:
199632
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867136454 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Link |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 10 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługa 10G | Nie |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Maksymalna długość kabla | 100 m |
| Szerokość opakowania | 224 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,13 kg |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Głębokość opakowania | 486 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Protokół przełączenia | CSMA, CD |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,6 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 0,16 MB |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 4,8 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
