-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik LevelOne 24x10GSFP+/2x 100GQSFP TOR zarządzany L3 1Gbps
Symbol:
489860
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867238479 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 164,9 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 18 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Ilość jednostek zasilania | 2 |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 26 W |
| Pobór mocy (max) | 64 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 4,25 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 442,5 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Funkcje DHCP | DHCP Option 82 |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted random early detection (WRED) |
| Algorytmy planowania kolejki | SP |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Algorytmy planowania kolejki | WRR+SP |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Ochrona root | Tak |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Emisja ciepła | 238,91 BTU/h |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Tunel 6to4 | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Protocol-based VLAN |
| Szybkie opuszczenie | Tak |
| Typ mapowania VLAN | Mapowanie VLAN 1:1 |
| Typ mapowania VLAN | Mapowanie sieci VLAN N:1 |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1AE |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1ag |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ah |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Ręcznie konfigurowalny tunel | Tak |
| sFlow | Tak |
| Bez wiatraka | Nie |
| Wielkość pamięci flash | 4096 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 200000 h |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,45 kg |
| Głębokość opakowania | 448 mm |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość opakowania | 576 mm |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokół wybierania drogi | VRRP |
| Protokół wybierania drogi | HSRP |
| Protokół wybierania drogi | RIP-1 |
| Protokół wybierania drogi | OSPF |
| Protokół wybierania drogi | BGP |
| Protokół wybierania drogi | BGP4+ |
| Protokół wybierania drogi | MPLS |
| Protokół wybierania drogi | OSPFv3 |
| Protokół wybierania drogi | RIPng |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Wewnętrzny automatyczny protokół adresowania tuneli (ISATAP) | Tak |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Nie |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 24 |
| Liczba portów zarządzania | 1 szt. |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów QSFP28 | 2 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 605 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,7 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 462 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 851762 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 128000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 660 Mpps |
| Pamięci bufora pakietów | 4,5 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 16000 |
| Wykrywanie ścieżki MTU | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 880 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Nie |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Funkcje multiemisji | Multicast traffic suppression |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
