-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik KVM PS/2-USB VGA (16-portowy)
Symbol:
KVM-3216
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867229392 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Wysokość palety (powietrze) | 11,5 cm |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk | Tak |
| Kaskadowy | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Źródło zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Napięcie | 9 V |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 1,97 kg |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 98 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 98SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 95 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Opóźnienie skanowania automatycznego (min) | 10 s |
| Opóźnienie skanowania automatycznego (max) | 95 s |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 30 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 15 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 10 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 70 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 35 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 40 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 90 s |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 55 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 80 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 45 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 50 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 25 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 60 s |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 20 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Wysokość opakowania | 106 mm |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,01 kg |
| Szerokość opakowania | 567 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| OSD | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 16 |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Liczba komputerów | 16 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Rodzaj portu myszki | USB, PS/2 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB, PS/2 |
| Złącza konsoli | USB A |
| Złącza konsoli | VGA (D-Sub) |
| Złącza konsoli | PS/2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) | 24 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,7 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 585 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 545 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
