-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Przełącznik KVM LevelOne 4xUSB-A/4xVGA
Symbol:
KVM-0422
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867140406 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Waga produktu | 207 g |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 25 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 60 s |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 55 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 15 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 10 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 30 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 45 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 50 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 20 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 35 |
| Przerwa między kolejnymi skanami | 40 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2048 x 1536 px |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | KVM |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Złącze audio | Nie |
| Złącza konsoli | USB A |
| Złącza konsoli | VGA (D-Sub) |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Rodzaj portu wideo | VGA |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów USB konsoli | 2 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba komputerów | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 4 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 465mm |
| Wysokość | 150mm |
